Náš šéfkuchár

Maroš Želonka už počas štúdia na škole vynikal svojou kreativitou a šikovnosťou. Jeho absolventská prax sa osvedčila v známom hoteli Kempinský, kde hneď po úspešnom ukončení štúdia začal pracovať ako raňajkový kuchár – live cooking. Časom sa vo vlastnom záujme vzdelával a nadobúdal prax, zamestnaný bol výhradne len v tých najlepších rezortoch, napr. v 4* hoteli Jánošík či v 4* hoteli Grand hotel Praha, v ktorých viedol tím, zostavoval degustačné menu a bol zodpovedný za správny chod kuchyne. Neskôr prijal ponuku na pozícii šéfkuchára v zahraničí, čo umožnilo samostatne vytvárať a vymýšľať ala carte menu, v ktorom využíval doposiaľ získané vedomosti a zručnosti, ktoré spolu so svojou kreativitou vytvorilo dokonalý koncept. Po návrate na Slovensko začal pôsobiť v reštaurácii Clubhouse v Malom Slavkove, kde vás s radosťou privíta v podtatranskej prírode s novými nápadmi a s novým ala carte menu, ktoré je charakteristické svojou výnimočnou chuťou, s dokonale zladenými chuťami a nezabudnuteľným zážitkom.
Clubhouse restaurant sefkuchar

Výborné jedlo

Sme presvedčení, že jedlo má byť niečím výnimočným. Má byť zážitkom a explóziou harmonických chutí. Pripravujeme jedlo s láskou a úctou k zákazníkovi, či už je to denná ponuka, à la carte alebo jedlo na oslavu. Želáme vám dobrú chuť a príjemný zážitok.

Pohľad pre bohov

Len máloktorá reštaurácia sa môže pochváliť panoramatickým výhľadom na Vysoké Tatry a okolie. My osobne nepoznáme nič krajšie, ako sedieť v pohodlí reštaurácie alebo salónika a sledovať nádhernú prírodnú scenériu. Prijmite naše pozvanie.

Eventy podľa vás

Sme profesionáli a máme s prípravou osláv bohaté skúsenosti. Zorganizujeme vám svadbu, zásnuby, krstiny, birmovku, oslavu narodenín, párty, školenie, teambuilding tak, aby ste nemali žiadne starosti. Náš tím sa postará o vašu spokojnosť a pohodu vašich hostí.

Čo o nás povedali