Clubhouse restaurant

Eventy pre firmy

Pre vašu firmu, business partnerov, kolegov či zamestnancov zorganizujeme profesionálne akcie na najvyššej úrovni.

Firemné porady a stretnutia na najvyššej úrovni

Potrebujete zapôsobiť na potenciálnych business partnerov? Hľadáte miesto na stretnutie vedenia vašej firmy?

Naša konferenčná miestnosť vám poskytne miestnosť najvyššieho štandardu. V miestnosti máte k dispozícii stoly a stoličky, ktoré vám vieme uložiť do želaného sedenia, napr. kinové či lavicové sedenie. Kapacita konferenčnej miestnosti je 50 osôb. V miestnosti nájdete dostatočný počet elektrických zásuviek, televíznu projekciu vrátane všetkých potrebných káblov na pripojenie, kvalitné ozvučenie a mikrofón.

Verte nám, že toto miesto bude pre vaše firemné akcie tým najlepším rozhodnutím. Zabezpečíme vám aj coffee break a obed hneď vo vedľajšej miestnosti alebo v reštaurácii na dolnom poschodí, kde si môžete po meetingu oddýchnuť a zrelaxovať pri pohľade na Vysoké Tatry.

Zariadime organizáciu akéhokoľvek typu eventu, vrátane konferencií,vianočných a novoročných posedení, firemných večierkov či teambuildingov.

Zobraziť priestory

Adresa prevádzky