Clubhouse restaurant

Svadobný deň

Jedinečné svadobné chvíle strávené v jedinečnom prostredí priamo pod štítmi Vysokých Tatier a v obklopení dokonale upravených a sýtych golfových trávnikov

Vaša svadba u nás

Svadba je jeden z najdôležitejších dní vášho života. Nie jedna nevesta si svoj veľký deň plánuje už pár rokov dopredu. Náš kolektív Clubhouse vás presvedčí o tom, že svadobná oslava zorganizovaná u nás bude tým najlepším rozhodnutím a sú pripravení vyhovieť všetkým vašim prianiam a odovzdať nadobudnuté skúsenosti pri predávaní tipov a rád. Svadbu vám vieme zorganizovať v štýlovom priestore našej reštaurácie, v krásnom golfovom areáli s výhľadom na Vysoké Tatry alebo pod otvoreným stanom. Ak nebudete chcieť mať so svadbou žiadne starosti, ponúkame vám organizáciu svadby na kľúč. Náš profesionálny a skúsený tím zabezpečí organizáciu a všetko potrebné tak, aby ste sa vy mohli naplno venovať svojej polovičke a hosťom.

Ponuka svadobného menu tvorí neodmysliteľnú podstatnú časť vášho svadobného dňa. V našom svadobnom menu máme v každej kategórii na výber až štyri možnosti jedál, z ktorých si určite vyberiete svojho favorita a radi vám pri tom pomôžeme. V prípade, že túžite po niečom špeciálnom, náš šéfkuchár s vami rád pripraví aj jedlo podľa vašich požiadaviek po dohode s ním. Jedlo tak radi prispôsobíme vašim potrebám. Možnosť detského menu, bezlepkových či bezlaktózových jedál je u nás samozrejmosťou.

Vieme vám zabezpečiť:

• svadobné menu a bufety
  • priestory na svadobný obrad a hostinu v interiéri alebo exteriéri reštaurácie
  • svadobné auto so šoférom alebo inú dopravu do reštaurácie, napr. svadobný koč s koňom či legendárny veterán
  • rozvoz svadobných hostí po svadobnej oslave
  • ubytovanie pre vás a vašich hostí

Radi vám tiež odporučíme:

• fotografa a kameramana
  • DJa alebo živú kapelu
  • agentúru zabezpečujúcu svadobnú dekoráciu a kvetiny
  • cukrára alebo candy bar
Zobraziť priestory