Svadba v Clubhouse

Svadba v jedinečnom prostredí priamo pod štítmi Vysokých Tatier, v obklopení dokonale upravených a sýtych golfových trávnikov.

Čarovná svadba v Clubhouse

Ste na správnom mieste, kde sa vaše svadobné sny stávajú skutočnosťou! S nami sa vaša svadba stane nezabudnuteľným zážitkom plným elegancie, pohodlia a štýlu.

▶️ Svadobná sála uprostred golfového ihriska:

Náš Clubhouse sa nachádza v krásnom prostredí Malého Slavkova, priamo v srdci golfového ihriska. S dych berúcim výhľadom na majestátne Vysoké Tatry bude váš veľký deň skutočne výnimočný.

▶️ Možnosť obradu s výhľadom na Vysoké Tatry:

Spečaťte vašu lásku s ohromujúcim pozadím impozantných  Vysokých Tatier. U nás môžete mať obrad presne tak, ako ste si ho predstavovali - pod šírim nebom s úchvatným panoramatickým výhľadom.

▶️ Moderná kuchyňa s tradičnými jedlami:

Kvalitné suroviny, skúsení kuchári a gastronomický zážitok. Či už sa v svoj veľký deň rozhodnete pre tradičné svadobné menu alebo hľadáte priestor s modernou kuchyňou, u nás nájdete oboje. Naplánujte si stravovanie podľa svojich predstáv od úvodnej recepcie až po neskorý večer aby vaši hostia o vašej svadbe hovorili ešte veľmi dlho.

▶️ Plná asistencia nášho svadobného koordinátora:

S naším skúseným eventovým manažérom sa môžete spoľahnúť na bezchybný priebeh celej svadby. Sme tu, aby sme vám pomohli plniť vaše svadobné sny do posledného detailu. Zdarma od nás dostanete plnú podporu pri výbere dekorácií, candybar, DJ, kapela, fotograf, svadobný plánovač, neobmedzené konzultácie a profesionálny prístup.

▶️ Ubytovanie pre hostí v apartmánoch Royal views:

Svadobná hostina trvá do skorých ranných hodín, doprajte svojim hosťom komfort luxusných apartmánov a prebudenie do čarokrásnych výhľadov v apartmánoch Royal views. Naplánujte si po svadobný brunch a spomínajte na krásne okamihy predchádzajúceho dňa. Zarezervujte si mladomanželský apartmán pre Vás a vašu polovičku a vstúpte do spoločného života správnou nohou.

Vaša svadba je viac než len udalosť - je to príbeh lásky a oslava vášho začiatku. Dajte nám príležitosť preniesť vaše sny do reality a vytvorte si spomienky, ktoré budú žiť navždy.

Kontaktujte nás ešte dnes a dovoľte nám byť súčasťou tohto jedinečného okamihu! ✨🥂

Nezáväzná cenová ponuka

Základné svadobné menu

PREDJEDLÁ