Spoznajte kto vlastne sme

Pastva nielen pre oči

Clubhouse Restaurant nájdete v obci Malý Slavkov, len tri kilometre od historického mesta Kežmarok. Budova reštaurácie bola postavená v roku 2019 a hlavným materiálom použitým pri jej stavbe bolo drevo. Reštaurácia sa nachádza priamo v srdci golfového areálu Royal Valley Golf Club, ktorý Vás očarí nádherne upravenou a sýtou zeleňou a širokouhlým výhľadom na Vysoké a Belianske Tatry, najmenšie veľhory na svete. Interiér budovy reštaurácie vyniká svojím jedinečným dizajnom, čistými líniami a masívnymi drevenými stenami či stropom. U nás si tak môžete vychutnať na jednom mieste nielen gastronomický ale aj estetický zážitok, bez rozdielu či už plánujete využiť náš priestor akokoľvek, svadobná sála, eventový priestor, školenie, reštaurácia, teambuilding alebo rodinná oslava v Clubhouse nájdete všetko pod jednou strechou.

Zobraziť galériu

Eventy podľa vás

Sme profesionáli a s prípravou podujatí a osláv máme bohaté skúsenosti. Svadba, zásnuby, krstiny, birmovka, oslava narodenín, párty, školenie, firemný večierok či teambuilding tak, aby ste nemali žiadne starosti. Náš tím sa postará o vašu spokojnosť a pohodlie vašich hostí. Sám Michelangelo tvrdil, že dokonalosť spočíva v maličkostiach, preto nám počas organizácie vašich podujatí záleží na každom detaile.

Podujatia

Výborné jedlo

Sme presvedčení, že jedlo má byť niečím výnimočným. Má byť zážitkom a explóziou harmonických chutí. Jedlo pripravujeme s láskou a úctou k zákazníkovi, či už je to denná ponuka, à la carte, jedlo na oslavu alebo jedlo z ponuky donáškovej služby. Želáme vám dobrú chuť a príjemný zážitok.

Rozprávkový výhľad

Len máloktorá reštaurácia sa môže pochváliť panoramatickým výhľadom na Vysoké Tatry a okolie. My osobne nepoznáme nič krajšie, ako sedieť v pohodlí reštaurácie alebo salónika a sledovať nádhernú prírodnú scenériu. Priamo pred vami sa vypínajú v plnej kráse naše majestátne tatranské štíty a ich dominanty, Lomnický a Slavkovský štít. Okrem Vysokých a Belianskych Tatier sa môžete pokochať 360° výhľadom na okolité obce, či Nizke Tatry s ikonickou vežou na Kráľovej holi. Prijmite naše pozvanie a presvedčte sa o tom že aj Vaša svadba, firemný večierok alebo rodinná oslava môže mať jedno z najkrajších pozadí na Slovensku.

Rezervujte stôl