Clubhouse restaurant

Spoznajte kto vlastne sme

Pastva nielen pre oči

Clubhouse Restaurant nájdete v obci Malý Slavkov, len tri kilometre od historického mesta Kežmarok. Budova reštaurácie bola postavená v roku 2019 a hlavným materiálom použitým pri jej stavbe bolo drevo. Reštaurácia sa nachádza priamo v srdci golfového areálu Royal Valley Golf Club, ktorý Vás očarí nádherne upravenou a sýtou zeleňou a širokouhlým výhľadom na Vysoké a Belianske Tatry, najmenšie veľhory na svete. Interiér budovy reštaurácie vyniká svojím jedinečným dizajnom, čistými líniami a masívnymi drevenými stenami či stropom. U nás si tak môžete vychutnať na jednom mieste nielen gastronomický ale aj estetický zážitok.

Zobraziť galériu

Náš šéfkuchár

Maroš Želonka už počas štúdia na škole vynikal svojou kreativitou a šikovnosťou. Jeho absolventská prax sa osvedčila v známom hoteli Kempinský, kde hneď po úspešnom ukončení štúdia začal pracovať ako raňajkový kuchár – live cooking. Časom sa vo vlastnom záujme vzdelával a nadobúdal prax, zamestnaný bol výhradne len v tých najlepších rezortoch, napr. v 4* hoteli Jánošík či v 4* hoteli Grand hotel Praha, v ktorých viedol tím, zostavoval degustačné menu a bol zodpovedný za správny chod kuchyne. Neskôr prijal ponuku na pozícii šéfkuchára v zahraničí, čo umožnilo samostatne vytvárať a vymýšľať ala carte menu, v ktorom využíval doposiaľ získané vedomosti a zručnosti, ktoré spolu so svojou kreativitou vytvorilo dokonalý koncept. Po návrate na Slovensko začal pôsobiť v reštaurácii Clubhouse v Malom Slavkove, kde vás s radosťou privíta v podtatranskej prírode s novými nápadmi a s novým ala carte menu, ktoré je charakteristické svojou výnimočnou chuťou, s dokonale zladenými chuťami a nezabudnuteľným zážitkom.

Výborné jedlo

Sme presvedčení, že jedlo má byť niečím výnimočným. Má byť zážitkom a explóziou harmonických chutí. Jedlo pripravujeme s láskou a úctou k zákazníkovi, či už je to denná ponuka, à la carte, jedlo na oslavu alebo jedlo z ponuky donáškovej služby. Želáme vám dobrú chuť a príjemný zážitok.

Rozprávkový výhľad

Len máloktorá reštaurácia sa môže pochváliť panoramatickým výhľadom na Vysoké Tatry a okolie. My osobne nepoznáme nič krajšie, ako sedieť v pohodlí reštaurácie alebo salónika a sledovať nádhernú prírodnú scenériu. Priamo pred vami sa vypínajú v plnej kráse naše majestátne tatranské štíty a ich dominanty, Lomnický a Slavkovský štít. Okrem Vysokých a Belianskych Tatier sa môžete pokochať 360° výhľadom na okolité obce, či Nizke Tatry s ikonickou vežou na Kráľovej holi. Prijmite naše pozvanie.

Rezervujte stôl

Eventy podľa vás

Sme profesionáli a s prípravou podujatí a osláv máme bohaté skúsenosti. Zorganizujeme vám svadbu, zásnuby, krstiny, birmovku, oslavu narodenín, párty, školenie či teambuilding tak, aby ste nemali žiadne starosti. Náš tím sa postará o vašu spokojnosť a pohodu vašich hostí. Sám Michelangelo tvrdil, že dokonalosť spočíva v maličkostiach, preto nám počas organizácie vašich podujatí záleží na každom detaile.

Podujatia