Priestory Clubhouse Restaurant

Podľa typu želaného podujatia a počtu vašich hostí si viete vybrať priestor presne podľa vašich potrieb. Aby ste využili naše nádherné priestory čo najlepšie, radi Vám s organizáciou priestorov a umiestnením stolov pomôžeme a poradíme osobne.

Hlavná miestnosť Clubhouse

Priestranná miestnosť hlavnej časti reštaurácie vám ponúka priestor pre rodinné posedenia či akcie s priateľmi a počas svadieb je využívaná hlavne na cateringovú, parketovú a kapelovú časť. V tejto miestnosti nájdete bar, krb, časť s reštauračnými stolmi aj pohodlnými kreslami a toalety. Miestnosť disponuje moderným technickým vybavením, širokouhlou televíziou a zvukovou technikou. Priestor vám vieme prispôsobiť a upraviť presne podľa vašich požiadaviek a potrieb. Kapacita reštauračnej časti je 80 miest a po prepojení s krytou terasou maximálne 200 miest na sedenie.

Krytá terasa

Krytá terasa je priam stvorená na stolovanie vašich svadobných hostí vďaka celodennému prirodzenému svetlu, vstupu na vonkajšiu terasu a do hlavnej miestnosti Clubhouse cez posuvné sklenené dvere a v neposlednom rade aj vďaka výhľadom na Vysoké Tatry, ktoré vás jednoducho nikdy neomrzia. Kapacita na sedenie závisí od typu sedenia (okrúhle, pozdĺžne stoly) a poskytne priestor pre maximálne 120 hostí.

Konferenčná miestnosť

Ak si chcete vychutnať firemné stretnutie alebo business stretnutie mimo mestského ruchu, no zároveň na skok od mesta, sme pre vás tá správna voľba. Naša konferenčná miestnosť má kapacitu až 50 osôb a disponuje kompletným technickým vybavením, vrátane širokouhlej TV projekcie, ozvučenia či dvoch mikrofónov. Priestor radi prispôsobíme Vašim špecifickým potrebám.

Salónik s balkónom

Počas vášho podujatia je vám k dispozícii salónik s balkónom na prvom poschodí budovy reštaurácie. Od prízemia je oddelený schodišťom a je to ideálny priestor, ak potrebujete vybaviť dôležitý telefonát, v súkromí sa porozprávať alebo jednoducho potrebujete iba chvíľu na relax. V salóniku je pre vás k dispozícii stolové i gaučové sedenie, priestranný balkón zas disponuje dreveným sedením.

Mobilný stan

Ak u nás budete chcieť zorganizovať podujatie pre väčší počet ľudí, kapacitu vieme navýšiť vďaka nášmu mobilnému, veľmi pevnému a stabilnému stanu, pod ktorým si môžete užívať recepciu, sedenie a stolovanie alebo pod ním môžete bláznivo tancovať na parkete a tlieskať kapele, ktorá práve zahrala vašu obľúbenú pesničku. S nami nič nie je nemožné.