Akcie pre priateľov

Čas strávený s priateľmi je najlepšia investícia

Posedenie s priateľmi

Priatelia sú rodina, ktorú si vyberáme sami. Strávte s nimi chvíle pohody napríklad i po spoločnej hre golfu alebo footgolfu na našej slnečnej terase pri vychladenom pivku a skvelom jedle.

Naša reštaurácia je svojou atmosférou priam dokonalým miestom na stretnutie pri formálnom či uvoľnenom obede na počesť okrúhleho výročia od ukončenia školy. Okrem priateľských posedení si u nás môžete zorganizovať rozlúčku so slobodou, pri organizácii ktorej vám budeme vo všetkom nápomocní. Veľmi obľúbeným podujatím u nás je tiež oslava narodením s priateľmi.

V našom areáli si môžete zahrať paintball, navštíviť labyrint zo živých stromov, ktoré je svojou rozlohou najväčším svojho druhu na Slovensku, vyskúšať si, aké je to byť golfistom a s našim trénerom si skúsiť odpaľovanie loptičiek na cvičných plochách - chipping, putting a driving range alebo si zahrať veľmi obľúbený šport, kombináciu futbalu a golfu - footgolf.

Zobraziť priestory

Adresa prevádzky